Győzelemmel debütált Nagy Ádámék új edzője - VIDEÓKKAL

A forduló egyik legnagyobb meglepetését okozta a kiesés elől menekülő Bologna, miután Milánóban győzött 1-0-ra az Inter ellen, az olasz labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában. Ahogy az várható volt a kék-feketék birtokolták többet a labdát, ám egy szögletet követően Federico Santander fejesével előnyhöz jutottak Nagy Ádámék. A hazaiak mindent megtettek, hogy legalább az egy pont meglegyen, ám mindezt sikertelenül, így Szinisa Mihajlovics győzelemmel kezdte meg bolognai karrierjét.

Fotó: Reuters

SERIE A TIM, 22. FORDULÓ
Inter - Bologna 0-1 (0-1)
Helyszín: Milánó, Giuseppe Meazza. Játékvezető: Fabrizio Pasqua.
Inter: Handanovic - Cédric (Ranocchia, 78.), De Vrij, Skriniar, Dalbert Henrique - Vecino, Brozovic - Candreva (Lautaro Martínez, 46.) , Nainggolan (Joao Mario 68.), Perisic - Icardi.
Vezetőedző: Luciano Spalletti.
Bologna: Skorupski - M'Baye, Danilo, Lyanco (González, 49.), Dijks - Poli, Pulgar, Soriano - Palacio (Krejci, 74.), Santander (Destro, 87.), Orsolini.
Vezetőedző: Szinisa Mihajlovics.
Gólszerző: Santander (33.)

90+5. perc - Véget ért a meccs.

90. perc - Öt percet hosszabbított a játékvezető.

86. perc - Ranocchia kapáslövését Skorupski védte bravúrral

80. perc - Az Inter továbbra is nyom, de egyelőre nem tudják feltörni a Bologna védelmét.

66. perc - Martínez fejese az ötös vonaláról nem talált kaput.

55. perc - Az Inter többet birtokolja a labdát, igazi helyzete azonban nem volt még a második játékrészben.

19:07 - Kezdetét vette a második játékrész.

45. perc -
Véget ért az első félidő.

36. perc. - Majdnem jött is a válasz, de Vecino a tizenegyespont környékéről fölé lőtte a játékszert.

33. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! A Bologna szerzett vezetést! Egy szögletet követően Santander megelőzte Perisicet, és a kapuba csúsztatta a labdát. 0-1.

28. perc - Egy remek vendég támadást követően Santander lövését védte bravúrral Handanovic.

20. perc - Candreva beadását Perisic fejelte mellé.

17. perc - Candreva lövése repült a kapu fölé.

8. perc - De Vrij pocsék felszabadítását Orsolini tüzelte kapura igazítás nélkül, de Handanovic leért a bal alsó sarokhoz.

1. perc - Icardi használhatta volna ki Poli hibáját, de az argentin közvetlen közelről tőle szokatlan módon még a kaput sem találta el.

18:04 - Elkezdődött a meccs.

Megtekintések száma: 416 2019-02-03 20:03:05