DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel
Búcsúzott Dubajtól a 13. kiemelt Görges
TENISZ

Alison Riske 6:4, 7:5 arányban aratott győzelmet Julia Görges felett a dubaji WTA-torna első fordulójában, hétfőn. Az amerikain kívül biztosan ott lesz a következő körben Onsz Dzsabur, Dalila Jakupovics, Sofia Kenin, Katerina Siniaková, Csang Su-aj, Jennifer Brady és Suarez Navarro is.

Szetthátrányból felállva nyerte meg a dohai tornát Mertens!
TENISZ

Egy rendkívül izgalmas és fordulatos meccsen Elise Mertens 3:6, 6:4, 6:3-ra legyőzte a korábbi világelső Simona Halepet, a dohai WTA-viadal döntőjében.

Halep és Mertens döntőzik Dohában
TENISZ

Elsőként Simona Halep jutott be a dohai WTA-tenisztorna döntőjébe, miután három szettben, nagy csatában elbúcsúztatta Jelina Szvitolinát. Viszont nem ismétlődik meg a 2014-es döntő párosítása, ugyanis Elise Mertens szintén három játszmában verte Angelique Kerbert.

Kerber gyenge kezdés után, Halep nagyot küzdve jutott az elődöntőbe
TENISZ

Angelique Kerber három szettben győzte le Barbora Strycovát a Dohában zajló női tenisztorna negyeddöntőjében. A harmadik helyen kiemelt német klasszis mellett az elsőként rangsorolt Simona Halep, a negyedik kiemelt Jelina Szvitolina és Elise Mertens is bejutott a legjobb négy közé.

Röptében - Djokovics újabb szintet lépett
PODCAST

A DIGI Sport teniszpodcastjában Topor Csaba és Benyó Krisztián minden adásban egy-egy meghívott vendéggel beszéli ki a teniszvilág sztárjait és legizgalmasabb történéseit, sztorijait. Ezúttal Kisgyörgy Gergely csatlakozott csatornánk munkatársaihoz. Többek közt szóba került az is, hogy mi történt az előző másfél hónapban a teniszvilágban, persze elsősorban az Australian Openen.

Évek óta az ászok nélküli helytállásra készítjük a Fed-csapatot
REGGELI START

Bondár Anna teniszező és Juhász Gábor Fed-kupa-kapitány volt Szombathy Pál műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.

Halep sikerrel vette az első akadályt
TENISZ

Az első helyen kiemelt Simona Halep két szettben legyőzte Leszja Curenkót a dohai WTA-tenisztornán, így bejutott a negyeddöntőbe.

Wozniacki és Garcia visszalépett, Curenko vár Halepre
WTA

Leszja Curenko nagyon könnyedén 6:3, 6:0-ra legyőzte Lara Arruabarrenát a dohai WTA-torna első fordulójában. Jelena Ostapenko három szettben ejtette ki román ellenfelét, így Jelina Szvitolinával játszhat majd.

Tomljanovic és Blinková harcolták ki a főtáblát az esős dohai délutánon
WTA

Ajla Tomljanovic 6:3, 6:4-re legyőzte Polona Hercogot a dohai WTA-torna selejtezőjének utolsó fordulójában. Ana Blinková is megküzdött a főtábláért, de végül három szettben búcsúztatta Samantha Stosurt.

A címvédő nélkül, de világklasszisokkal rajtol a dohai WTA-torna
WTA

Nem akármilyen viadallal folytatódik a WTA-sorozat, hiszen a hölgyek ezúttal Dohába utaznak, hogy elhódítsák a győztesnek járó serleget. Világsztárokban nem lesz hiány, elég csak Simona Halepet, Karolina Plískovát vagy Caroline Wozniackit említeni, így érdemes lesz velünk tartani február 11-től.

Fucsovics ismét a top 40-ben
TENISZ

Fucsovics Márton az előző héthez képest kilenc helyet javítva a 38. pozíciót foglalja el a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján. Az élmezőnyben nem történt változás, Novak Djokovics magabiztosan vezet Rafael Nadal és Alexander Zverev előtt. A hölgyeknél Babos Tímea továbbra is a 100., Stollár egy helyet javítva a 118., a listát továbbra is Oszaka Naomi vezeti.

Hozott anyagból dolgozom, nem tudom, Fucsoviccsal többre mentünk volna-e

Köves Gábor Davis-kupa kapitány volt Szombathy Pál műsorvezető vendége a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.

Babos sokat rontott, Szabalenka megelőzte Wozniackit
TENISZ

Babos Tímea már csak a 100. a női teniszezők legfrissebb világranglistáján, miután az első fordulóban búcsúzott a thaiföldi tornától. A legjobb tízben csak egy változás történt, Arina Szabalenka megelőzte Caroline Wozniackit.

Nincs változás az ATP-élmezőnyben
TENISZ

Nem történt változás a férfi tenisz világranglista első 58 helyén, továbbra is Novak Djokovics vezet. Fucsovics Márton tartja a 47. pozícióját.

Bertens gyenge kezdés után lett Szentpétervár királynője
TENISZ

Kiki Bertens két szettben győzte le Donna Vekicet a Szentpéterváron megrendezett női tenisztorna fináléjában. A második helyen kiemelt holland a gyenge kezdés után összeszedte magát, és megszerezte karrierje nyolcadik WTA-tornagyőzelmét.

Jasztremszka vert helyzetből lett Thaiföld bajnoka - VIDEÓVAL
TENISZ

Dajana Jasztremszka három szettben győzte le Ajla Tomljanovicot a Thaiföldön megrendezett WTA-torna fináléjában. Az első felvonásban az ukrán tehetség remekelt, de a folytatásban pontatlanná vált a játéka, így a hatodik helyen kiemelt ausztrál kiegyenlített. Sőt utóbbi a harmadik játszmában kétszer is adogathatott a meccsért, végül mégis Jasztremszka nyerte a tornát.

Bertens és Vekic küzdhet meg a szentpétervári trónért
TENISZ

Kiki Bertens már biztosan ott lesz a szentpétervári WTA-torna döntőjében, miután az első elődöntőben 7:6, 6:2 arányban legyőzte Arina Szabalenkát. A holland kiválóság ellenfele pedig a Vera Zvonarjovát két sima szettben kiejtő Donna Vekic lesz.

Tomljanovic negyedik, Jasztremszka második WTA-döntőjére készülhet
TENISZ

A hatodik kiemelt Ajla Tomljanovic jutott be elsőként a Thaiföldön zajló WTA-torna fináléjába, miután 6:4, 6:1 arányban legyőzte Tamara Zidanseket. Az ausztrál kiválóság ellenfele az a Dajana Jasztremszka lesz a döntőben, aki szintén két szettben verte a lengyel Magda Linette-et.

Thaiföldön is a negyeddöntőben bukott el az első kiemelt
TENISZ

Garbine Muguruza egy szoros és egy sima szettben kikapott Dajana Jasztremszkától, így búcsúzott a thaiföldi WTA-tenisztorna küzdelmeitől.

ÉLŐ 06:55 - Reggeli Start
08:30 - Sport 24
ÉLŐ 08:40 - Tenisz