DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel

Győzelemmel kezdődött Ranieri második római korszaka

Az AS Roma együttese 2-1-re nyert hazai pályán a kiesés elől menekülő Empoli ellen a Serie A TIM 27. fordulójának záró mérkőzésén. A hajrában ugyan másodjára is egalizált az Empoli az Alessandro Florenzi kiállítása miatt az 80. perctől emberhátrányban játszó farkasok ellen, ám a játékvezető a VAR segítségével jogosan nem adta meg a találatot, így Claudio Ranieri győzelemmel debütált régi-új csapata kispadján.

(fotó: Twitter)

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

SERIE A TIM, 27. FORDULÓ
AS Roma - Empoli 2-1 (2-1)
Helyszín: Stadio Olimpico, Róma. Játékvezető: Fabio Maresca.
Roma (4-2-3-1): Olsen - Florenzi, Juan Jesus, Marcano, Santon - Nzonzi, Cristante - Kluivert (Karsdorp, 82.), Zaniolo (Perotti, 55.), El Shaarawy - Schick (Celar, 86.).
Vezetőedző: Claudio Ranieri.
Empoli (3-5-2): Dragowski - Veseli, Silvestre, Dell’Orco - Di Lorenzo, Acquah (Brighi, 65.), Bennacer, Krunics, Pasqual (Ucan, 84.) - Farias (Oberlin, 79.), Caputo.
Vezetőedző: Giuseppe Iachini.
Gólszerző: El Shaarawy (9.), Schick (33.) ill. Juan Jesus (12. - öngól)

20. Chievo 27 1 10 16 20-53 10

90+7. perc - Vége a találkozónak!

90+5. perc
- Ucan gurította a szögletet Bennacernek, aki 20 méterről lőtt, ám a balos löket nem okozott gondot Olsennek.

87. perc - Ugyan Krunics góljával kiegyenlített az Empoli, ám a játékvezető a VAR segítségével végül - a visszajátszások alapján jogosan - kezezés miatt nem adta meg a találatot! A támadás során Oberlin ért hozzá kézzel a labdához, mielőtt az a gólpasszt adó Caputóhoz került. Marad a 2-1 a Romának!

80. perc - Hoppá, emberhátrányba kerül a Roma! Florenzi szabálytalankodott Bennacerrel szemben, amiért a játékvezető felmutatta a második sárgát a farkasok csapatkapitányának!

73. perc -
Majdnem egyenlítettek a vendégek: Brighi ívelt be balról, a középen berobbanó Dell'Orco fejese pedig elsuhant a kapu bal oldala mellett.

70. perc - Remek labdaszerzést követően El Shaarawy került helyzetbe, ám a az olasz játékos ha centikkel is, de jobbal a hosszú alss mellé tekert.

53. perc - Kluivert próbálkozott mintegy 22 méterről, a remekül csapódó lövés azonban elsuhant jobb alsó mellett.

21:34 - Elkezdődött a második játékrész!

45. perc - Maresca egy másodpercet sem hosszabbított, így vége az első félidőnek, ami után megérdemelten vezetnek a hazaiak!

43. perc -
El Shaarawy próbálkozott 18 méterről, Dragowski könnyedén hárított.

33. perc - Góóóóóóóóól, újra vezet a Roma! Florenzi jobbról beívelt szabadrúgását követően Schick fejelt öt méterről a kapuba! 2-1!

30. perc - Cristante felpasszát El Shaarawy pörgette remekül Zanilolo elé, ám a rómaiaik fiatal játékosa közelről kapu mellé lőtt.

15. perc - Újabb veszélyes Empoli-lehetőség, ezúttal Pasqual távoli szabadrúgása csattant a kapufán.

12. perc - Hoppá, egyenlítenek a vendégek, méghozzá egy öngóllal! Bennacer szabadrúgását követően a hosszún érkező Silvestre fejelte vissza középre a labdát, amit Juan Jesus a saját kapujába bólintott! 1-1!

9. perc - Góóóóóóóól, máris vezet a Roma, méghozzá egy remek találattal! Egy szögletet követően épp El Shaarawy elé fejelték ki a labdát, a hazaiak játékosa pedig a remek átvétel után pazarul lőtt jó 20 méterről a bal felsőbe! 1-0!

20:31 - Elkezdődött a 27. forduló záró mérkőzése!

Megtekintések száma: 328 2019-03-11 22:30:35