DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel

Parmában született meg az Inter idei első bajnoki sikere

Az Internazionale együttese a csereként beálló Lautaro Martínez hajrában szerzett góljával 1-0-ra győzött a Parma otthonában a Serie A TIM 23. fordulójában. A milánóiak 366 perc után találtak be ismét a bajnokságban, aminek köszönhetően megszerezték idei első sikerüket is.

SERIE A TIM, 23. FORDULÓ
Parma - Internazionale 0-1 - ÉLŐ
Helyszín: Ennio Tardini, Párma. Játékvezető: Massimiliano Irrati.
Parma: Sepe - Iacoponi, Bruno Alves, Bastoni, Gagliolo - Barilla, Scozzarella (Stulac, 77.), Kucka (Sprocati, 84.) - Siligardi (Biabiany, 58.), Inglese, Gervinho.
Vezetőedző: Roberto D'Aversa.
Internazionale: Handanovic - D'Ambrosio, De Vrij, Skriniar, Asamoah - Vecino, Brozovic - Joao Mário (Martínez, 77.), Nainggolan (Gagliardini, 88.), Perisic - Icardi (Cédric, 93.).

20. Chievo 23 1 9 13 19-47 9

90+5. perc - Vége a találkozónak, megvan az Inter idei első bajnoki győzelme!

85. perc -
Majdnem eldöntötte végleg az Inter! Előbb Vecino elől mentettek a gólvonalról, majd pedig Brozovic távoli lövése csattant a kapufán. Ezt megúszta a Parma.

79. perc - Góóóól, vezet az Inter! Az alig két perce pályán lévő Lautaro Martínez kapott remek kiugratást Nainggolantól, az argentin támadó pedig élt a lehetőséggel és jobbal, 8 méterről védhetetlenül lőtt a rövid felsőbe! 0-1!

54. perc - Perisic szögletét követően D'Ambrosio ugyan a kapuba jutatta a labdát, elsőre úgy tűnt fejjel, ám a visszajátszások után kiderült, hogy a hátvéd felkarjáról került a kapuba a labda! Irrati játékvezető a VAR segítségével végül jogosan nem adta meg a találatot.

49. perc - Perisic balról belőtt labdáját Icardi fejelte kapu mellé.

47. perc - Nainggolan egy remek labdakezeléssel hozta helyzetbe magát, ám a kimozduló Sepe bravúrral mentett a belga középpályás elől.

21:32 - Elkezdődött a második játékrész!

45. perc - A játékvezető egy másodpercet sem hosszabbított, így vége ennek a nem túl eseménydús első félidőnek!

43. perc -
Inglese kapott labdát a 16-oson belül, az olasz támadő védője szorításában ráfordult, majd jobbal kapu mellé durrantott.

31. perc - Joao Mário passzát követően Perisic tört be a 16-oson belülre, majd kicsit hosszan tolta meg a labdát a horvát, így menteni tudott előle a kapujából remekül kimozduló Sepe.

21. perc - Gervinho indult meg szépen, majd balról betört a 16-oson belülre, egyet tolt a labdán majd jobbal a felső lécet lőtte telibe.

19. perc - Perisic lőtte be erősen a labdát balról, ám a középen érkező Icardi előtt elsuhant a játékszer.

5. perc - Egy szögletet követően Kucka fejelt nem sokkal kapu mellé.

20:32 - Elkezdődött az összecsapás!

Megtekintések száma: 391 2019-02-09 22:35:52
00:35 - Reggeli Start
06:50 - Reggeli Start
07:50 - Sport 24
08:00 - Kosárlabda
Euroliga, Darüssafaka - Fenerbahce, ism.
09:45 - Sport 24
09:55 - Csizmaszár