DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel

A Parma őrült meccsen, nagyot küzdve rabolt pontot a Juve otthonából!

A Juventus hiába vezetett kétszer is két góllal hazai pályán a Parma ellen a labdarúgó Serie A 22. fordulójában, a torinóiaknak végül be kellett érniük 3-3-as döntetlennel az újonccal szemben. A zebrák az első félidőben hatalmas fölényben futballoztak, de "csupán" egyszer tudták bevenni a látogatók kapuját, ám a fordulást követően a második döfést is bevitték, és ekkor úgy tűnt, eldőlt a párharc. A Parma viszont nem adta fel, szépített, és a harmadik Juve-találat után is visszakapaszkodott, a hajrában pedig Gervinho révén - aki így Cristiano Ronaldo-hoz hasonlóan duplázni tudott - végül megmentette az egyik pontot. A címvédő így finoman szólva sem tudta feledtetni szurkolóival a hétközi kupakiesést...

LABDARÚGÁS, SERIE A, 22. FORDULÓ
Juventus - Parma 3-3 (1-0)
Allianz Stadium, Torino. Játékvezető: Piero Giacomelli.
Juventus: Perin - João Cancelo, Cáceres, Rugani, Spinazzola - Khedira (Khedira, 79.), Pjanic, Matuidi - Douglas Costa (Bernardeschi, 46. (Emre Can, 86.)), Mandzukic, Cristiano Ronaldo.
Vezetőedző: Massimiliano Allegri.
Parma: Sepe - Iacoponi, Bruno Alves, Bastoni, Gagliolo - Kucka, Scozzarella (Stulac, 76.), Barilla - Gervinho, Inglese, Biabiany (Siligardi, 57.).
Vezetőedző: Roberto D'Aversa.
Gólszerző: Cristiano Ronaldo (36., 66.), Rugani (62.), illetve Barilla (64.), Gervinho (74., 93.)

90+5. perc- Nincs tovább, vége a találkozónak!

90+3. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓL! Egyenlít a Parma! Mandzukic labdavesztését követően Inglese brusztolta középre a labdát, Gervinho pedig senkitől sem zavartatva - Perin és a kapufa "segítségével" a hálóban kötött ki, 3-3!

90. perc - Bentancur visszagurítása után Pjanic próbálkozott, lövése egy védőn irányt változtatva pattant szögletre.

85. perc - Hosszú idő után újabb lehetőség: Inglese forgatta meg Ruganit, majd a védő szorításában kevéssel a kapu mellé bombázott.

74. perc - GÓÓÓÓÓÓL! Őrület, mi van Torinóban, újra csak egy van közte! Kucka ezúttal laposan passzolt középre, Gervinho pedig nem fordult be, hanem sarokkal húzta be a labdát a hálóba! Gyönyörű gól, 3-2!

71. perc - Inglese bírkózott Cáceresszel egy hosszú indítás után, majd estében lőtt - próbálkozása kevéssel elkerülte a jobb alsó sarkot.

66. perc - GÓÓÓÓÓÓL! Mi történt a csapatokkal?!?! Mandzukic ezúttal jobbról adott középre, Ronaldo pedig megelőzve védőjét a jobb felsőbe fejelt, 3-1!

64. perc - GÓÓÓÓÓÓL! Szépít a Parma, szinte a semmiből! Kucka jobb oldali beadását Barilla seniktől sem zavartatva, nagy erővel a kapu bal oldalába bólintotta, 2-1!

62. perc - GÓÓÓÓÓÓL! Ott a második! Egy szöglet után kavarodás közepette Spinazzola lövését még blokkolták a védők, de a játékszer Mandzukichoz került, ő pedig beadta azt. Az ívelésbe Ronaldo csak belecsúsztatni tudott, de az így pont jó lett Ruganinak, a védő pedig a hálóba kanalazta a labdát, 2-0!

61. perc - Ronaldo cseleit követően Khedira tekert, de Seppi szép vetődéssel hárított.

57. perc - Már a második Juve-kapufa a meccsen! Egy tetszetős hazai támadás végén Ronaldo ívelt középre, a hosszún érkező Khedira pedig közelről, fejjel a baloldali vasat találta telibe!

51. perc - Bruno Alves távoli szabadrúgása a léc fölött hagyta el a pályát.

21:34 - Elkezdődött a második játékrész.

45+2. perc - Vége az első félidőnek.

45+2. perc - Mandzukic fejjel készítette le a labdát Ronaldo-nak, aki habozás nélkül tüzelt - kevéssel a bal alsó mellé.

45+1. perc - Ronaldo beadása után Cáceres esett el Iacoponi szorításában, amiért a játékvezető elsőre büntetőt ítélt. Giacomelli spori azonban igénybevette a videobíró segítségét, aztán megváltoztatta döntését: nincs tizenegyes, Parma-szabadrúgással folytatódott a játék.

42. perc - Douglas Costa húzott befelé, majd játszott Mandzukichoz, a horvát eleresztett egy kemény kísérletet, de Sepe védeni tudott.

36. perc - GÓÓÓÓÓÓÓL! Eddig bírta a Parma! Matuidi indította Ronaldo-t, aki estében is célba vette a hosszú a hosszú sarkot, a jobb lábas löket pedig - Iacoponi és Sepe kapus érintésével - utat is talált a hálóba, 1-0!

34. perc - Az eddigi legnagyobb helyzet! Douglas Costa passzolt Khedirához, aki a védők szorításában, nagyjából nyolc méterről el tudta lőni a labdát, a bal lábas próbálkozás a kapufán csattant!

32. perc - Egy kifejelt labdát Spinazzola küldött kapura, de a jobb lábas kísérlet jócskán mellé csorgott.

28. perc - João Cancelo lőtte be élesen a labdát jobbról, a kemény löketet Sepe paskolta vissza a mezőnybe.

21. perc - Kucka megpattanó lövését Perin oldalre tudta tenyerelni.

17. perc - Mandzukic önfeláldozóan benntartotta a játékszert az alapvonalnál, így Ronaldo tüzelhetett - a rendkívül kellemetlen löket ugyan kipattant Sepéről, de a védők tisztázni tudtak.

15. perc - A kezdeti lehetőségek után az utóbbi percekben sok volt a pontatlanság, a kapuk nem igazán forogtak veszélyben.

5. perc - Gervinho cselezett ki két Juve-játékost, felgyorsított, majd lőtt, de kísérletét a védők blokkolták. A labda így épp Scozzarella elé került, ő is célba vette a kaput, azonban bombája egy védőn megpattanva mellé vágódott.

3. perc - Kucka próbálta messziről meglepni Perint, de a szlovák pattogós próbálkozása nem okozott gondot a torinói kapusnak.

20:31 - Kezdetét vette a találkozó.