DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel

Nem bírt egymással a két Arsenal-legenda csapata - VIDEÓKKAL

Kétgólos döntetlent hozott a Monaco és a Nice összecsapása a francia labdarúgó-bajnokság 17. fordulójából elhalasztott mérkőzésén.

Fotó: Reuters

LIGUE 1, 17. FORDULÓ
Monaco - Nice 1-1 (0-1)
Helyszín: Monaco, II. Lajos Stadion. Játékvezető: Benoit Bastien.
Monaco: Benaglio - Glik, Jemerson, Badiashile - Henrichs (Sidibé, 70.), Tielemans, Bennasszer, Serrano - Golovin (Jovetics, 79.) - Sylla (Falcao, 71.), Rony Lopes.
Vezetőedző: Thierry Henry.
Nice: Benítez - Jallet, Dante, Sarr - Attal, Cyprien, Tameze (Coly, 90+4.), Walter (Danilo Barbosa, 79.), Burner - Sacko, Saint-Maximin (Makengo, 84.).
Vezetőedző: Patrick Vieira.
Gólszerző: Badiashile (50.) ill. Saint-Maximin (30.)
Piros lap: Sacko (45+3.)

90+4. perc - Véget ért a találkozó.

90. perc - Négy percet hosszabbított a játékvezető.

84. perc - A csereként beállt Falcao tekerésénél Benítez talán a szezon egyik legnagyobb bravúrját mutatta be Benítez, miután ujjheggyel kapufára tolta a labdát.

77. perc - Benaglio kivédte Saint-Maximin tizenegyesét! Így már aligha lesz szó a büntető jogosságáról.

75. perc - Attal remek szólót követően esett el a tizenhatoson belül a játékvezető pedig a büntetőpontra mutatott. A visszajátszások alapján lehetett látni, hogy megvolt a kontaktus az algér támadó és a gólt szerző Badiashile között, de igencsak véleményes az eset.

69. perc -
Henrichs beadását Serrano fejelte közvetlen közelről a kapu fölé.

58. perc - Serrano ugratta ki Syllát, de Benítez remekül mozdult ki, így nem tudta ellőni mellette a labdát a fiatal támadó, ráadásul a játékszer visszapattant rá, így kirugás következhetett.

50. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Egyenlített a Monaco! Egy szögletet követően Badiashile fejelt remekül, és bár úgy tűnt, hogy Benítez hatalmas bravúrral védett, de a játékvezető órája jelezte, hogy a labda teljes terjedelmével áthaladt a gólvonalon. 1-1.

20:05 - Kezdetét vette a második félidő.

45+4. perc -
Véget ért az első játékrész.

45+3. perc - A VAR közreműködése után Benoit Bastien felmutatja a piros lapot Sackónak. A Nice támadója elkésett egy ütemet, és rettentően balesetveszélyesen szabálytalankodott Henrichsszel szemben. Egy felesleges mozdulatot követően így ember hátrányban kénytelen focizni a Nice.

45. perc - Két percet hosszabbított a játékvezető.

30. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Szinte a semmiből vezetés szerzett a Nice! Bennasszer eladta a labdát a középpályán, Jemerson pedig nem volt elég határozott Saint-Maximinnel szemben, a francia pedig magabiztosan gurította el a játékszert a hazaiak kapusa mellett. 0-1.

29. perc - Dante első hibáját Rony Lopes használta ki a félpályánál és roboghatott a kapu felé, de kísérlete a kapu fölött hagyta el a játékteret.

17. perc - Golovin lövését Jallet blokkolta, így szögletet végezhetett el a Monaco.

3. perc - Rögtön vezetést szerezhetett volna a Monaco egy vendég védelmi hibát követően, de Golovin közeli lövését Benítez hárította.

19:00 - Elkezdődött a mérkőzés.

Megtekintések száma: 361 2019-01-16 20:59:45
00:35 - Reggeli Start
06:50 - Reggeli Start
07:50 - Sport 24
08:00 - Kosárlabda
Euroliga, Darüssafaka - Fenerbahce, ism.
09:45 - Sport 24
09:55 - Csizmaszár