DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel

Az Olympiakosz két góllal legyőzte, és így kiejtette a Milant - VIDEÓKKAL

Az Olympiakosz együttese egy izgalmas találkozón 3-1-re nyert hazai pályán az AC Milan ellen az UEFA Európa Liga csoportkörének utolsó fordulójában. A két csapat azonos pontszámmal zárt az F jelű négyesben, ám miután Milánóban az olaszok nyertek hasonló arányban, így a görögök végül jobb gólkülönbségüknek köszönhetően végeztek a továbbjutást érő második helyen, míg a Milan kiesett.

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJA

UEFA EURÓPA LIGA, F CSOPORT, 6. FORDULÓ
Olympiakosz - AC Milan 3-1 (0-0)
Jorgosz Karaiszkakisz Stadion, Pireusz. Játékvezető: Benoit Bastien (francia).
Olympiakosz: José Sá - Elabdellaoui, Cissé, Vukovics, Kutrisz - Camara (Toroszidisz, 80.), Guilherme - Fetfacidisz (Natcho, 69.), Fortunisz, Podence (Bukalakisz, 85.) - Guerrero.
Vezetőedző: Pedro Martins.
Milan: Reina - Calabria, Abate, Zapata, Rodríguez (Halilovic, 85.) - Kessié, Bakayoko, Calhanoglu – Castillejo, Higuaín, Cutrone (Laxalt, 79.).
Vezetőedző: Gennaro Gattuso.
Gólszerző: Cissé (60.), Zapata (70. - öngól), Fortunisz (81. - 11-esből) ill. Zapata (72. )

90+5. perc - Vége a találkozónak, az Olympiakos hatalmas csatában nyert, és ezzel kiharcolta a továbbjutást!

90+2. perc -
Higuaín lőtt távolról, ám a labda egy védőn megpattanva vágódott az oldalhálóba!

81. perc - Góóóól, bent is van! Fortunisz állt a labda mögé, és a görög középpályás higgadtan lőtt a bal alsóba! 3-1! Ismét az Olympiakosz a továbbjutó!

80. perc - Büntetőhöz jutnak a hazaiak! Abate szabálytalankodott a 16-oson belül Toroszidisszel szemben,  a játékvezető - eléggé szigorúan - de 11-est ítélt.

72. perc - Góóól, ott is a szépítés, máris a Milan áll továbbjutásra megint! Egy baloldali szöglet után az alig egy perce öngólt vétő Zapata sodorta a labdát a kapu felé, amelyet José Sá csak a gólvonal mögött ért már csak el! 2-1!

70. perc - Góóól, már kettővel vezetnek a hazaiak, méghozzá egy szerencsés góllal! Guilherme lőtt kapura távolról, a labda lehet kaput se talált volna, ám Zapata lábán felpattanva védhetetlenül vágódott a kapujából kimozduló Reina felett a hálóba! 2-0! Jelen pillanatban továbbjutó az Olympiakosz!

61. perc - Szinte azonnal jöhetett volna a vendégekek válasza, ám Cutrone lövése épphogy csak elkerülte a görög kaput.

60. perc - Góóóól, vezet az Olympiakosz! Egy szöglet utáni közeli fejes még elakadt a védőkben, ám a lepattanóra érkezett Cissé, és 2 méterről a kapuba bólintott! 1-0!

51. perc - Kessié lőtt távolról, a labda épphogy elsuhant a jobb alsó mellett.

22:02 - Elkezdődött a második játékrész!

45. perc - Vége az első félidőnek!

41. perc -
Kessié tört be a 16-oson belülre, majd jobbal, éles szögből lőtt, José Sá könynedén hárított.

30. perc - Fortunisz középre ívelt szabadrúgását bokszolta ki Reina, a gyors kontra végén Castillejo lőhetett, ám a próbálkozását blokkolták a védők.

19. perc - Ismét José Sá, ezúttal Zapata földre lefejelt labdáját tolta szögletre a portugál hálóőr.

18. perc - Cutrone pöckölte a labdát Higuaín elé, az argentin közeli lövését azonban hárította a kapujából remekül kimozduló José Sá.

5. perc - Calhanoglu próbálkozott távolról, ám a középre tartó lövést magabiztosan fogta José Sá.

21:01 - Elkezdődött a találkozó!

Megtekintések száma: 535 2018-12-13 23:00:00
00:35 - Reggeli Start
06:50 - Reggeli Start
07:50 - Sport 24
08:00 - Kosárlabda
Euroliga, Darüssafaka - Fenerbahce, ism.
09:45 - Sport 24
09:55 - Csizmaszár