DIGI Film Now DIGI Life DIGI World DIGI Animal World Music Channel H!T Music Channel

Későn ébredt, de utána megállíthatatlan volt a Milan! - VIDEÓKKAL

Egy fordulatos meccsen végül 5-2-re nyert a Milan a Dudelange ellen az UEFA Európa Liga csoportkörének ötödik fordulójában. A vártaknak megfelelően a hazaiak szereztek vezetést, majd egy vendég bombának köszönhetően döntetlen állt a San Siro eredményjelzőjén a szünetben. A második játékrészben jött a hideg zuhany, ugyanis David Turpel góljával a luxemburgiak álltak nyerésre. Végül azonban a milánóiak magasabb fokozatra kapcsoltak és a látogatók segítségével is (akik két öngólt is szereztek) magabiztosan húzták be a találkozót.

UEFA EURÓPA LIGA, CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
Milan - Dudelange 5-2 (1-1)
Helyszín: Milánó, San Siro. Játékvezető: Vlagyiszlav Bezborodov.
Milan: Reina - Calabria, Zapata, Simic, Laxalt - Halilovic (Suso, 52.), Bakayoko, Bertolacci (Mauri, 58.), Calhanoglu - Cutrone (Borini, 80.), Higuaín.
Vezetőedző: Gennaro Gattuso.
Dudelange: Bonnefoi - Jordanov, Schnell, Mélisse, Prempeh - Stolz (Kenia, 80.), Kruska, Stélvio (Pokar, 75.), Couturier - Turpel, Sinani (Perez, 87.).
Vezetőedző: Dino Toppmöller.
Gólszerző: Cutrone (21.), Stélvio (öngól, 66.), Calhanoglu (70.), Schnell (öngól, 77.), Borini (81.) ill. Stolz (39.), Turpel (49.)

90+5. perc - Véget ért a találkozó.

90. perc - Három percet hosszabbított a játékvezető.

81. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Egy kiválóan középre tett labdát Calhanoglu a felső kapufára bombázta, majd a kipatanót az alig egy perce pályán lévő Borini juttatta a hálóba. 5-2.

77. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Egy újabb öngóllal nőtt kettőre a Milan előnye! Egy szöglet után Schnell csatárokat megszégyenítő mozdulattal fejelte be a kapuba a labda, ám valószínűleg ez nem vigasztalja a vendégek kapitányát. 4-2.

70. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Vezet a Milan! Higuaín vezette a labdát, majd szerelték az argentin támadót, ám a játékszer Calhanoglu elé került, aki igazítás nélkül, kb. 25-ről bombázta ki a jobb alsó sarkot. 3-2.

69. perc - Cutrone tartotta meg kiválóan a játékszer, lövése azonban középre tartott, amit Bonnefoi üggyel-bajjal védett.

66. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Ismét döntetlenre áll  a találkozó! Calhanoglu beadásába Stélvio ért bele balszerencsésen, így Bonnefoi nem tudott hárítani. 2-2.

58. perc - Suso távoli lövésétől nem emelkedett meg a vendég kapus pulzusa.

52. perc - Majdnem itt volt a harmadik: Stolz lövése kerülte el Reina kapuját.

49. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Óriási meglepetésre vezet a Dudelange! Rengeteg szerencsének köszönhetően került a labda Turpel elé, aki kiválóan bombázott a hosszú alsó sarokba. 1-2.

19:56 - Kezdetét vette a msáodik félidő.

45+1. perc -
Véget ért az első játékrész.

45. perc - Egy percet hosszabbított a játékvezető.

39. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Egyenlít a Dudelange! Egy szöglet után Stolz elé került a labda, aki igazítás nélkül, pattanásból védhetetlenül bombázott a kapuba. 1-1.

32. perc -
Kiváló helyről végezhetett el szabadrúgást a Milan, Calhanoglu lövése azonban a sorfalban akadt el.

21. perc - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Vezet a Milan! Higuaín egy gyönyörű passzal hozta helyzetbe Cutronét, az olasz támadó pedig egy nagyszerű lefordulást követően a kapus testén át juttatta a hálóba a labdát. 1-0.

16. perc - Méliesse ragadt fenn, és ha már ott volt, veszélyesen tüzelt, de a labda végül a kapu fölött hagyta el a játékteret.

9. perc - Higuaín ugyanonnan próbálkozott: a vendégek hálóőrének ezúttal már résen kellett lennie az argentin löketénél.

7. perc - Calhanoglu már eltalálta a Dudelange ketrecét, de Bonnefoi gyönyrűen védte a török kísérletét.

6. perc - Egy kiváló labda átvételt követően Higuaín tüzelt a tizenhatos körívéről, lövése azonban pár centivel elkerülte a kaput.

18:55 - Elkezdődött a mérkőzés.

Megtekintések száma: 134 2018-11-30 02:49:51
00:35 - Reggeli Start
06:50 - Reggeli Start
07:50 - Sport 24
08:00 - Kosárlabda
Euroliga, Darüssafaka - Fenerbahce, ism.
09:45 - Sport 24
09:55 - Csizmaszár